zupa krem z marchwi i pomarańczy

zupa krem z marchwi i pomarańczy

zupa krem z marchwi i pomarańczy

Przepis na : obiad

Aromatyczna i orzeźwiająca, doskonała na upalny dzień. Na dodatek błyskawiczna do przygotowania - kilka prostych składników, minimum wysiłku, a efekt Was zaskoczy. Prosty i efektowny przepis na zupę krem z marchwi i pomarańczy doprawioną kolendrą, której charakterystyczny, lekko cytrusowy aromat doskonale komponuje się z marchewką i pomarańczą. Dodatkowo kolendra wykazuje działanie antyrakowe, działa przeciwzapalnie i pomaga zwalczać ból o niskim natężeniu. Wspomaga wzrok dzięki zawartości antyoksydantów, z tego p... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu babka w formie

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.