kompot z młodych jabłek

kompot z młodych jabłek

kompot z młodych jabłek

Tradycyjny kompot z jabłek zebranych własnoręcznie w ogródku smakuje jak żaden inny napój. W upalne dni doskonale gasi pragnienie i, nie da się ukryć, jest zdrowszy niż sklepowe "gotowce". Dodatkowo bardzo przyjemnie kojarzy się z dzieciństwem i wakacyjną swobodą :-) składniki: 1 kg jabłek 1 litr wody 2-3 łyżki cukru wykonanie: Jabłka umyłam, pokroiłam w cząstki, wykroiłam gniazda nasienne (skórkę zostawiłam). Owoce zalałam wodą, dodałam cukier i zagotowałam. Gotowałam na wolnym ogniu około 20 minut. Kompot ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu babka w formie

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.