Tarta z dynią, grzybami i śledziami (przepis K. Okrasy)

Tarta z dynią, grzybami i śledziami (przepis K. Okrasy)

Tarta z dynią, grzybami i śledziami (przepis K. Okrasy)

Przepis na : obiad

  Tarta z dynią, borowikami i śledziami to przepis z najnowszego kompendium Kuchni Lidla – “Jeść zdrowiej i żyć dłużej. Żywienie osób w starszym wieku” , która to powstała we współpracy z Narodowym Centrum Edukacji Żywieniowej i Karolem Okrasą. Kilka tygodniu temu miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach kulinarnych z Kuchni Lidla, które pogłębiły moją wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Wszystkie potrawy (w tym Tarta z Dynią) przygotowywaliśmy z publikacji Jeść zdrowiej i żyć dłużej, ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu A to pestka

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Autor

atopestkaatopestka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

tarta, dynia, ciasto, śledź, grzyby, ciasto francuskie, cukinia, rukola, szpinak, obiad, buraki, ryby, dania dietetyczne, sylwester, przekąski, ciasto na pizze, pizza , sałatka, fit, zupa, sałatki, ryba, dietetycznie, dietetyczne , sledzie w oleju, sałatka z buraków, sałatka z rukolą, sałatka śledziowa, sałatka ze śledziem, sałatka dietetyczna

Inne przepisy z A to pestka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.