Makaron na diecie

Makaron na diecie

Makaron na diecie

Przepis na : obiad

Makaron na diecie to zło i trzeba go unikać jak tylko można? Bo tuczy, bo mnóstwo kalorii i same z niego szkody? Na szczęście te mity już dawno zostały obalone i aktualnie wszyscy (mam nadzieję) dietetycy potwierdzą, że to nie od konkretnych produktów tyjemy, ale od nadmiaru kalorii, które dostarczamy sobie wraz z dietą. W związku z tym, śmiało można powiedzieć, że makaron to dobry produkt dla osób odchudzających się, jedyna gwiazdka jest w dodatkach. Oczywiście najlepiej jeśli dodatki do makaronu nie będą oci... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu 365 dni dookoła kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Autor

zielonaKuchniazielonaKuchnia

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

makaron, makarony, dieta, kurczak, szpinak, pieczarki, pierś, kurczak z makaronem, pierś z kurczaka, pierś kurczaka, dynia, słonecznik, awokado, obiad, makaron ze szpinakiem, dania z makaronem, dania z piersi kurczaka

Inne przepisy z 365 dni dookoła kuchni