POTRAWKA Z KASZY, ŁOSOSIA I BROKUŁA

POTRAWKA Z KASZY, ŁOSOSIA I BROKUŁA

POTRAWKA Z KASZY, ŁOSOSIA I BROKUŁA

Przepis na : kolacja

Podobne danie już prezentowałam Wam na blogu  Makaron z łososiem w sosie śmietanowo brokułowym . Wystarczy zamiana makaronu na kaszę, bez śmietanki i wychodzi nam pyszna potrawka na kolację :) Składniki: -60 g kaszy gryczanej -60 g łososia wędzonego -100 g brokuła+opcjonalnie łyżeczka jogurtu Przygotowanie: 1. Gotujemy kaszę. 2. Brokuła blanszujemy w gotującej wodzie do miękkości i studzimy. Następnie wrzucamy do miksera (z jogurtem) i miksujemy 3. Łososia pokroić drobno i gotowe do podania Wartości o... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.