NALEŚNIKOWE WRAPY Z KURCZAKIEM I WARZYWAMI

NALEŚNIKOWE WRAPY Z KURCZAKIEM I WARZYWAMI

NALEŚNIKOWE WRAPY Z KURCZAKIEM I WARZYWAMI

Przepis na : kolacja

Wakacje dobiegły końca, uczniowie do szkoły a wraz z tym pytanie.. co wsiąść ze sobą do jedzenia oprócz zwyczajnej kanapki, jabłka czy drożdżówki jak to ma w zwyczaju większość 😏 Dla tych co "dbają o linie" i chcą na długiej przerwie zjeść pełnowartościowy posiłek,  mam idealną propozycję☝ Każdy nastolatek z pewnością potrafi przyrządzić sobie taki smakołyk i można je jeść na zimno😉 Składniki na 1 porcję: naleśniki -80 g mąki gryczanej -1 łyżka oleju  -woda(niecałe pół szkl.) farsz -80 g kurczaka (... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowie i pysznie na talerzu

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Katarzyna

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

naleśniki, naleśnik, kurczak, jabłka, sałata, drozdzowka, kanapki, drożdżówki , śniadania, diety, mięso, dieta, kolacja, indyk, obiad na szybko, szybki obiad, obiad, kurczak wędzony , kurczak z pomidorami, kurczak w pomidorach, szybkie śniadanie, kurczak z serem, szybka kolacja, kurczak z warzywami, jajka z farszem, naleśniki z warzywami

Inne przepisy z Zdrowie i pysznie na talerzu

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.