Dieta o niskim indeksie glikemicznym – dlaczego warto ją stosować?

Dieta o niskim indeksie glikemicznym – dlaczego warto ją stosować?

Dieta o niskim indeksie glikemicznym – dlaczego warto ją stosować?

Dieta o niskim indeksie glikemicznym – dlaczego warto ją stosować? Dlaczego powinniśmy zwracać uwagę na wartość indeksu glikemicznego w produktach spożywczych? Czym jest sam indeks glikemiczny? W jaki sposób dieta o niskim indeksie glikemicznym wpływa na zdrowie? Które produkty charakteryzują się niskim IG? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w artykule. Indeks glikemiczny – czym jest? Indeks glikemiczny to klasyfikacja produktów spożywczych na podstawie wpływu, jaki wywierają na stężenie glukozy w na... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zdrowy Styl Joanny

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Zdrowy Styl JoannyZdrowy Styl Joanny

Cześć. Jestem Joanna. Uwielbiam spędzać czas w kuchni i szykować zdrowe i smaczne posiłki dla mojej rodziny. Pragnę podzielić się z Tobą smacznymi i zdrowymi przepisami, które są szybkie w przygotowaniu, zdrowe i oparte na naturalnych składnikach. Jestem zapalonym samoukiem, a moje inspiracje kulinarne często pochodzą z różnych miejsc.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ryby, chleb, makaron, ryba, cukinia, kalafior, pieczarki, ogórki, łosoś, jabłka, kasza gryczana, wieprzowina, brukselka, truskawki, fasolka szparagowa

Inne przepisy z Zdrowy Styl Joanny

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.