SAŁATKA Z SZYNKĄ

SAŁATKA Z SZYNKĄ

SAŁATKA Z SZYNKĄ

Przepis na : sałatka

Sałatka z szynką, marynowaną papryką, jajkiem i kukurydzą, czyli moja propozycja na kolację, śniadanie lub lunch. Podaję ją najczęściej do bagietki, razowego pieczywa lub grzanek. To wspaniały pomysł, by spakować ją do pudełka i zjeść w pracy na lunch. Świetny przepis na imprezę usłyszałam, z czym zgadzam się w stu procentach. Treściwa, smaczna, łatwa. Obok sałatki królewskiej : Sałatka królewska. Na imprezę, święta, uroczystości, hit! oraz sałatki hawajskiej z kurczakiem : Sałatka hawajska z kurczakiem, hi... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zasmakuj Kuchni

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

AnKa blog

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, szynka, impreza, śniadania, kurczak, ogórki, sałatka z kurczakiem, sałatka z szynką, kolacja, sałatka królewska, ogórki kiszone, salatka z jajkiem, obiad, przekąski, surówka, przekąska, sałatka z majonezem, sałatka do obiadu, sałatki do pracy, sałatka imprezowa, przekąski na impreze, sałatka z selerem

Inne przepisy z Zasmakuj Kuchni