SAŁATKA WARSTWOWA Z TUŃCZYKIEM

SAŁATKA WARSTWOWA Z TUŃCZYKIEM

SAŁATKA WARSTWOWA Z TUŃCZYKIEM

Szybki sposób na coś smacznego, na coś z rybą, na przemycenie jej dzieciom...bo wtakiej wersji uwielbiają się zajadać tuńczykiemSkładniki:1,5 szkl kuskusupuszka tuńczyka w oleju słonecznikowympuszka kukurydzy5 jajekpęczek szczypiorku8 łyżek majonezusól morska Kamispieprz mielony KamisWykonanie:Kuskus gotujemy, studzimy wykładamy do salaterki. Na wierzch wykładamy osączonego tuńczyka, dociskamy łyżką, wykładamy 4 łyżki majonezu,posypujemy posiekanym szczypiorkiem, wykładamy kukurydzę, na wierzch wykładamy reszt... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z Majeczką w kuchni

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

Marta Sztabińska

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka warstwowa, warstwowa, sałatki, sałatka, warstwowa sałatka z tuńczykiem, sałatka z tuńczykiem, majonez, tuńczyk, jajko, ryby, mielone, ryba, kuskus, kuskus tuńczyk, warzywa, szybka sałatka, szybkie sałatki, smaczna sałatka, smaczna sałatka, sposoby na jajko, salatka z jajkiem, sałatka z majonezem, mielone z warzywami

Inne przepisy z Z Majeczką w kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.