kiszonka-kapusta z burakami

kiszonka-kapusta z burakami

kiszonka-kapusta z burakami

  Składniki 1 kg kapusty 4 marchewki 2 buraki 1 seler 1 główka czosnku 20 gramów soli Opcjonalnie 1 szklanka wody pozostałej z gotowania ziemniaków. Wykonanie Kapustę szatkujemy drobno, -chodzi o to, aby nie zawierała zgrubiałych części liści. Marchewki, buraki i seler ścieramy na drobne wiórki, Warzywa mają dość dużo cukru, dlatego dodanie ich do kapusty przyspiesza proces kiszenia i powoduje, że dość szybko staje się kwaśna i nasyca się kwasem mlekowym. Starkowane warzywa polaczyc z kapustą wymieszac z s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu w mojej kuchni

Autor

JadziaJadzia

Jestem kobietą , której życie co dzień zaczyna się od nowa.. Matką, miłośniczką antyków przedmiotów z duszą i muzyki ... . .. Kolekcjonuję wspomnienia. . Jeszcze wierzę w drugiego człowieka... Gotuję i kocham gotowanie, choć nie znaczy to, że ciągle siedzę w kuchni.
Preferuję kuchnię nieskomplikowaną, w pełni korzystającą z doświadczeń poprzednich pokoleń, ale otwartą na nowości. Jestem przeciwnikiem ścisłego trzymania się wytycznych w przepisach, kocham eksperymenty w dodawaniu do potraw swoich "trzech groszy" - to nic, że nieraz wyjdzie coś nie tak - następnym razem będzie lepiej Uwielbiam to, co związane jest z dobrym jedzeniem - kulinarne zakupy i podróże..

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

buraki, ziemniaki, surówka, surówka z kapusty

Inne przepisy z w mojej kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.