Dieta na dobry sen

Dieta na dobry sen

Wszystkie zaburzenia snu, mają swoją przyczynę. Bez zmian w stylu życia i zmiany higieny snu dieta i stosowanie suplementów może pomóc jedynie krótkotrwale. Jednocześnie dobra kolacja równa się dobry sen. Nie powinno się kłaść spać ani głodnym, ani przejedzonym. Jaka dieta jest dobra na sen? Warto zjeść coś zawierającego węglowodany o niskim indeksie glikemicznym, np. brązowy ryż czy makaron z pełnej mąki, warzywa i owoce. Pomoże też szklanka ciepłego mleka, albo lekkie danie zawierające ryby czy ciecierzycę Unikaj p...

Czytaj dalej na blogu Ugotowane pozamiatane

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.