Szakszuka.

Szakszuka.

Szakszuka.

Szakszuka smaczny pomysł na śniadanie. Zróbcie ją koniecznie na śniadanie lub kolację teraz kiedy mamy jeszcze świeże pomidory wg mnie wtedy smakuje najlepiej. Jednak zimą możecie użyć pomidorów z puszki. Dodatki jakich użyjecie do jej zrobienia mogą być bardzo różne. Ja swoją szakszukę zrobiłam z dodatkiem cukinii, czerwonej cebuli, papryki, świeżego szpinaku, odrobiny czosnku i oczywiście pomidorów. Jeśli jeszcze jej nie próbowaliście to zachęcam Was do zrobienia w najbliższy weekend. Z pewnością zagości ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu To co lubię - gotuję i polecam

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.