Kasza jaglana z warzywami - pomysł na posiłek do pracy

Kasza jaglana z warzywami - pomysł na posiłek do pracy

Kasza jaglana z warzywami - pomysł na posiłek do pracy

Przepis na : kolacja

Jak jeść zdrowo w pracy? Niby proste, ale nie dla wszystkich. Dodatkowo wielu z nas zwyczajnie szkoda czasu na przygotowywanie sobie pojemniczków z posiłkami, a szkoda bo naprawdę warto! Wbrew pozorom, poświęcenie 30 czy 50 minut dwa razy w tygodniu, to niewielkie wyrzeczenie za korzyści jakie w zamian otrzymujemy.  A jeśli już mowa o korzyściach, ja zaliczam do nich m.in.: - Pieniądze - argument namacalny, który przemawia do wyobraźni każdego i ma największą siłę sprawczą :) W Warszawie kupn... czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Taste Of My Day

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Autor

TasteofmydayTasteofmyday

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kasza, do pracy, kasza jaglana, pomidor, proste i szybkie przepisy, suszone pomidory, cukinia, kanapka, ryż, kanapki, susz, duszone, łatwe , zdrowe przepisy, zdrowe, ziemniak, mięso, ziemniaki, warzywa, danie jednogarnkowe, przekąska, wegetariańska, wegetarianskiego, kolacja, przekąski, obiad, drugie danie, zdrowe obiady, prosty obiad, pomysł na obiad

Inne przepisy z Taste Of My Day

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.