Surówka z białej kapusty, pora i selera

Surówka z białej kapusty, pora i selera

Surówka z białej kapusty, pora i selera

Surówka z białej kapusty, pora i selera Jest to jedna z tych surówek, które nie tylko są błyskawiczne w przygotowaniu, ale również świetnie sprawdzają się zarówno jako dodatek do prawie każdego obiadu, łącznie z grillem. Właśnie dlatego ta surówka kojarzy nam się z wiosną i latem. Swoją ostrość zawdzięcza porowi, a jednocześnie jest bardzo lekka i świeża dzięki temu, że jest doprawiona jedynie cytrusami – bez dodatku tłuszczów w postaci oleju czy majonezu. Składniki: 1/2 białej lub młodej kapusty 1 sel... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Taste and Cook

Warto przeczytać

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Autor

Taste and CookTaste and Cook

Ideą Taste and Cook jest smak, a dokładnie jego odkrywanie oraz pokazywanie, że podróże kulinarne mogą odbywać się każdego dnia.
Poznawanie nowych smaków budzi w nas ciekawość świata, chcemy podróżować, aby oglądać, odkrywać i kosztować. Taka podróż może odbyć się zarówno na drugi kontynent, jak i dwa kilometry dalej do pobliskiej restauracji serwującej nieznane nam dotąd smaki, które nas zainspirują. Następnie podróż przenosimy do naszej kuchni, doskonaląc i dopasowując dania pod nasz, ciągle rozwijający się smak.

Taste and Cook powstało właśnie z myślą o inspirowaniu – zarówno poprzez pokazywanie miejsc wartych odwiedzenia i wypróbowania, jak i przepisów wartych przygotowania.

Spróbuj, zainspiruj się, eksperymentuj.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kapustą, surówka, seler, surówka z kapusty, grill, majonez, obiad, sałatki, surówka ze świeżej kapusty, salatki do grilla, lekkie sałatki

Inne przepisy z Taste and Cook

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.