Grzanki z burakami, burratą i nori. Posypka z glonów nori, sezamu i chili

Grzanki z burakami, burratą i nori. Posypka z glonów nori, sezamu i chili

Przepis na : kolacja

Grzanki ze buraczanym pesto, burratą i posypką z glonów nori, sezamu i płatków chili. Pomysł na idealne śniadanie, przekąskę lub lekką kolację Jak wykorzystać posypkę z glonów nori i sezamu w różnych potrawach? W tym przepisie podaję tylko miary składników do posypki z nori i sezamu. Grzanki z pesto buraczanym to propozycja, jak możesz wykorzystać taką posypkę. Suszone wodorosty są pyszne i mają mnóstwo składników odżywczych. Wspaniale wzbogacą smak niejednego dania, od proponowanych grzanek w różnych wersjach pr...

Czytaj dalej na blogu Tajemnice Smaku

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.