NAJLEPSZE PIECZONE SZPARAGI W PANIERCE Z SEZAMU

NAJLEPSZE PIECZONE SZPARAGI W PANIERCE Z SEZAMU

NAJLEPSZE PIECZONE SZPARAGI W PANIERCE Z SEZAMU

Przepis na : śniadanie

PIECZONE SZPARAGI W PANIERCE Z SEZAMU - 1 x pęczek szparagów - 1/3 szkl sezamu - 1 jajko - sól, czosnek niedzwiedzi suszony, mielone suszone pomidory - mielone migdały Szparagom odetnij zdrewniałe końce, umyj, obtocz w jajku i przyprawach, następnie w panierce z zmielonych migdałów i sezamu. Piecz w piecu przez 20 -25 minut, temp 200- 220 stopni C, grzanie dół- góra. Uwzględnij grubość szparaga. SOS DO SZPARAGÓW: - dojrzałe awokado - jogurt naturalny - sok z cytryny - sól   czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu SMYKWKUCHNI

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

SMYKWKUCHNISMYKWKUCHNI

Zapraszam na bloga- http://smykwkuchni.blogspot.com/

kocham odkrywać nowe smaki, łączyć to co wydaje sie nie do połączenia, lubię smak słodko- kwaśny, połączenie oliwy z oliwek i octu balsamicznego z ciepłą bagietką, gotowanie ma sens tylko dla kogoś, a posiłek zawsze smakuje lepiej we dwoje...przy świecy ;-)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śniadania

Inne przepisy z SMYKWKUCHNI

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.