NAJLEPSZE FIT PANCAKES. BEZGLUTENOWE PLACUSZKI Z RICOTTĄ

NAJLEPSZE FIT PANCAKES. BEZGLUTENOWE PLACUSZKI Z RICOTTĄ

NAJLEPSZE FIT PANCAKES. BEZGLUTENOWE PLACUSZKI Z RICOTTĄ

Przepis na : śniadanie

Dzisiaj pyszne bezglutenowe pankejki.  Pancakes w wersji FIT o odpowiedniej ilości makro to wcale nie takie proste zadanie, ale proszę bardzo dzielę się z Wami moim przepisem, na pyszne i bardzo proste pankejki. Porcja jaką widzicie na talerzu to całość, jaką otrzymasz z podanych niżej składników. Bezglutenowe Fit Pancakes możesz podawać na wszelakie sposoby, na słodko, na wytrawnie, tak jak lubisz dbając o odpowiednie wartości makro i mikro składników. Ja zjadłam je z salsą pomidorową, migdałami, czerwoną c... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu SMYKWKUCHNI

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

SMYKWKUCHNISMYKWKUCHNI

Zapraszam na bloga- http://smykwkuchni.blogspot.com/

kocham odkrywać nowe smaki, łączyć to co wydaje sie nie do połączenia, lubię smak słodko- kwaśny, połączenie oliwy z oliwek i octu balsamicznego z ciepłą bagietką, gotowanie ma sens tylko dla kogoś, a posiłek zawsze smakuje lepiej we dwoje...przy świecy ;-)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

bezglutenowe, rukola, śniadania

Inne przepisy z SMYKWKUCHNI

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.