FIT LUNCH BOX! Sałatka z kaszą gryczaną i awokado!

FIT LUNCH BOX!  Sałatka z kaszą gryczaną i awokado!

FIT LUNCH BOX! Sałatka z kaszą gryczaną i awokado!

Przepis na : obiad

Pyszny, kolorowy i smaczny zestaw obiadowy do pracy! Wiele osób często nie przygotowuje posiłków do pracy, i gdy dopada ich głód, połykają wysokoenergetyczne batony, bułki słodkie, kebaby lub inne - o zgrozo- gotowe dania w 5 minut z proszku. Niby każdy wie, że nie zdrowe, że tuczące a jednak.... Postanowiłam rozszerzyć nasz cykl śniadania FIT, o obiady i kolacje. Z chęcią zaprezentuje Wam jakie lunch boxy zabieram ze sobą do pracy. Do czego i Was serdecznie zachęcam! Będzie zdrowo, smacznie i ni... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu SMYKWKUCHNI

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Autor

SMYKWKUCHNISMYKWKUCHNI

Zapraszam na bloga- http://smykwkuchni.blogspot.com/

kocham odkrywać nowe smaki, łączyć to co wydaje sie nie do połączenia, lubię smak słodko- kwaśny, połączenie oliwy z oliwek i octu balsamicznego z ciepłą bagietką, gotowanie ma sens tylko dla kogoś, a posiłek zawsze smakuje lepiej we dwoje...przy świecy ;-)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fit, kasza gryczana, sałata, awokado sałatka, przepisy fit, do pracy, lunch box, kasza, zdrowe, awokado, sałatki, sałatka, fit śniadanie, rukola, kolacja, cytryna, miód, kebab, śniadania, słodkie, dieta, diety, bułki, papryka, obiad, smaczna sałatka, smaczna sałatka, zdrowe śniadanie, zdrowe obiady, sałatki do pracy

Inne przepisy z SMYKWKUCHNI

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.