Bagietka z masłem pietruszkowo-czosnkowym i serem

Bagietka z masłem pietruszkowo-czosnkowym i serem

Bagietka z masłem pietruszkowo-czosnkowym i serem

Przepis na : kolacja

Kilka składników, i to takich podstawowych, jak pieczywo, masło, natka pietruszki, czosnek i ser. Tyle potrzeba, by na kolację zjeść coś więcej niż zwykłą kromkę chleba z serem. Takie zapiekane kromki bagietki to też świetna propozycja na spotkanie ze znajomymi. Co prawda do podziału porcja nie jest duża, ale w mniejszym gronie, jako jedna z kilku propozycji, dlaczego nie? Bagietki z masłem czosnkowo-ziołowym i zapieczonym serem najbardziej smakują mi na ciepło. Zawsze wybieram do ich przygotowania bagietkę paryską, k... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.