TARTELETKI Z WARZYWAMI I MAKRELĄ PO PROWANSALSKU

TARTELETKI Z WARZYWAMI I MAKRELĄ PO PROWANSALSKU

TARTELETKI Z WARZYWAMI I MAKRELĄ PO PROWANSALSKU

Oto przepis zainspirowany książką szefów kuchni mojego regionu- Owernii- Gourmand & léger Toques d’Auvergne. A przy okazji zachęcam Was do zajrzenia do mojego nowegu bloga Magiczna Owernia , poświęconego temu właśnie pięknemu, aczkolwiek mało znanemu regionowi Francji. Danie to przywołuje mi na myśl kuchnię prowansalską, kolorową, słoneczną, pełną letnich warzyw nasyconych słońcem południa i pachnących ziołami. Przepis na to danie, skomponowane z pomidorów, bakłażana, papryki i makreli, nie jest skomplikow... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Francji współczesna kuchnia francuska

Warto przeczytać

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.