Zapiekane gnocchi z sosem bolognese

Zapiekane gnocchi z sosem bolognese

Zapiekane gnocchi z sosem bolognese

31.03 .2020 Magda Kto nie jadł tradycyjnego, pełnego warzywa sosu bolognese, ten nie wie co to znaczy dobry włoski sos. Jego pyszny smak świetnie łączy się z makaronem, oczywista sprawa, ale polecam też spróbować zapiec go pod ciągnącą się mozzarellą z ziemniaczanymi kluskami gnocchi. Rewelacyjny smak i super pomysł na obiad – omijamy czas gotowania makaronu, a najlepsze robi za nas piekarnik. Składniki (na 3 porcje): opakowanie gotowych gnocchi – około 600g 500g mielonego mięsa wołowego 1 średnia... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Strona

Autor

SmacznaStronaSmacznaStrona

Jestem fanką kuchni i wszystkiego co z nią związane. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia, a mama przekazała dalsze tajniki wiedzy kulinarnej. Uwielbiam eksperymentować. Z każdym przepisem uczę się czegoś nowego, ciągle poszukuje nowych smaków i przepisów. Wyznaję zasadę, że z każdą potrawą trzeba wymagać od siebie coraz więcej.

Na moim blogu staram się dostarczyć inspirację na łatwą i pyszną kuchnię. Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie przyrządzone potrawy i uśmiech na ustach tych co je zajadają. Nie zawsze jest idealnie, czasem coś nie wychodzi. Wtedy trzeba wziąć się w garść, uczyć się na własnych błędach i ugotować to jeszcze raz. Odrobina ambicji pozwala przezwyciężyć takie niepowodzenia i cieszyć się gotowaniem, które jest ciągłym procesem doskonalenia.

Zachęcam do gotowania, smakowania i eksperymentowania. Sprawcie aby wasza kuchni była najlepszym miejscem w domu, gdzie chce się przebywać, a gotowanie było przyjemnością a nie tylko codziennym obowiązkiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mięso, makaron, mielone, obiad, dania mięsne

Inne przepisy z Smaczna Strona

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.