Wytrawna krucha tarta ze szpinakiem i pomidorkami

Wytrawna krucha tarta ze szpinakiem i pomidorkami

Wytrawna krucha tarta ze szpinakiem i pomidorkami

02.12 .2019 Magda Kolejna tarta na blogu to już jasne i ewidentne potwierdzenie tego, że uwielbiam tarty wymyślać, robić i przede wszystkim jeść. Każda kolejna lepsza, ciekawsza, ale przyznam się Wam że tak popłynęłam z kombinacją dodatków, że nigdy nie jemy tej samej tarty dwa razy. To chyba kolejny ich atut- nigdy nie jest nudno, a zawsze smacznie, pożywnie i prosto. Ta jest pyszna nie tylko na obiad, ale śmiało można zaproponować ją na śniadanie – u mnie sprawdziła się jak miałam gości, zajadali c... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Strona

Autor

SmacznaStronaSmacznaStrona

Jestem fanką kuchni i wszystkiego co z nią związane. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia, a mama przekazała dalsze tajniki wiedzy kulinarnej. Uwielbiam eksperymentować. Z każdym przepisem uczę się czegoś nowego, ciągle poszukuje nowych smaków i przepisów. Wyznaję zasadę, że z każdą potrawą trzeba wymagać od siebie coraz więcej.

Na moim blogu staram się dostarczyć inspirację na łatwą i pyszną kuchnię. Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie przyrządzone potrawy i uśmiech na ustach tych co je zajadają. Nie zawsze jest idealnie, czasem coś nie wychodzi. Wtedy trzeba wziąć się w garść, uczyć się na własnych błędach i ugotować to jeszcze raz. Odrobina ambicji pozwala przezwyciężyć takie niepowodzenia i cieszyć się gotowaniem, które jest ciągłym procesem doskonalenia.

Zachęcam do gotowania, smakowania i eksperymentowania. Sprawcie aby wasza kuchni była najlepszym miejscem w domu, gdzie chce się przebywać, a gotowanie było przyjemnością a nie tylko codziennym obowiązkiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

tarta, ciasto, placki, szpinak, śniadania, obiad

Inne przepisy z Smaczna Strona

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.