Szybka pizza na dużą blachę

Szybka pizza na dużą blachę

Szybka pizza na dużą blachę

Przepis na : obiad

Szybka pizza na dużą blachę. Kto lubi domową pizze? My uwielbiamy, a już w szczególności mój mąż. Jak tylko jest w weekend lub ma jakieś wolne pada hasło „A może przygotujemy pizze?” Ostatnio postawiliśmy na prostotę. Trzy proste dodatki – pieczarki, cebula, kiełbasa i sprawdzone ciasto na pizze na świeżych drożdżach. Wyszło idealnie. Oczywiście możecie dodać inne ulubione składniki. W domowej pizzy liczy się przede wszystkim dobre ciasto i ser – polecam mozzarelle, my tym razem niestety nie... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Autor

Matleen

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto na pizze, pizza , pizza przepis, ciasto, domowa pizza, pieczarki, kiełbasa, sos pomidorowy, sosy, szynka, zapiekanki, obiad, zapiekanka, sylwester, sos do pizzy, pieczarki w cieście, szybki obiad, szybkie ciasto, pieczona szynka, pieczeń z szynki, proste i szybkie ciasto, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, bez pieczenia, szybkie ciasto bez pieczenia, szynka gotowana

Inne przepisy z Słodkie okruszki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.