Szybka, lekka sałatka makaronowa z papryką i zielonym ogórkiem

Szybka, lekka sałatka makaronowa z papryką i zielonym ogórkiem

Szybka, lekka sałatka makaronowa z papryką i zielonym ogórkiem

Przepis na : sałatka

Dziś dzielę się z Wami przepisem na szybką i smaczną sałatkę na bazie makaronu orkiszowego z papryką i zielonym ogórkiem. Taką sałatkę przygotujecie dosłownie w parę minut. Do tego jest lekka i zdrowa. Możecie ją zabrać ze sobą do pracy i zjeść w ramach drugiego śniadania. Spróbujcie. Szybka, lekka sałatka makaronowa z papryką i zielonym ogórkiem Szybka, lekka sałatka makaronowa z papryką i zielonym ogórkiem 2016-05-09 09:54:49 Write a review Save Recipe Print 0 calories 0 g 0 g 0 g 0 g 0 g 0 g 0 g 0 g 0 g... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Matleen

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

makarony, makaron, sałatka, sałatki, papryka, ogórki, majonez, lekkie sałatki, salatka makaronowa, szybka sałatka, szybkie sałatki, salatka z makaronem, śniadania, śniadanie, sałatka z papryki, smaczna sałatka, do pracy, diety, dieta, szybkie śniadanie, surówka, sałatka z majonezem, sałatka do pracy, sałatki do pracy

Inne przepisy z Słodkie okruszki

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.