Kawałki kurczaka w kukurydziano-pszennym cieście

Kawałki kurczaka w kukurydziano-pszennym cieście

Kawałki kurczaka w kukurydziano-pszennym cieście

Przepis na : obiad

Kawałki kurczaka w kukurydziano-pszennym cieście. Dziś propozycja na prosty, pyszny obiad. Ja tak przygotowane kawałki kurczaka w kukurydziano-pszennym cieście podaje zarówno do ziemniaków lub frytek, jak również jako pyszną mięsną przekąskę na przyjęciach czy rodzinnych spotkaniach. W tym drugim wypadku wystarczy dodatkowo przygotować domowy sos czosnkowy, w którym goście maczają kurczaka. Polecam. Prosto, dość szybko i smacznie. A i maluchy z chęcią sięgają po takie kurczaczki. W końcu przypominają one c... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.