Dieta a regularne posiłki. Czy to ma znaczenie?

Dieta a regularne posiłki. Czy to ma znaczenie?

Dieta a regularne posiłki. Czy to ma znaczenie?

Osoby będące na diecie często słyszą o tym, że podstawą utrzymania diety i uzyskania odpowiednich rezultatów są regularne posiłki. Czy ilość i czas spożywania posiłków ma aż takie znaczenie? Tak, choć należy pamiętać, że samo regularne spożywanie posiłków nie sprawi, że zgubimy zbędne kilogramy. Dopóki nie wprowadzimy odpowiednich zmian w swoim żywieniu i stylu życia (odpowiednia dawka ruchu), to nie osiągniemy pożądanych rezultatów. Na skuteczną dietę ma wpływ wiele czynników. Żeby osiągnąć sukces wszystko musi “... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodkie okruszki

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.