Faworki z Miodem i Orzechami na Jogurcie Greckim

Faworki z Miodem i Orzechami na Jogurcie Greckim

Faworki z Miodem i Orzechami na Jogurcie Greckim

Faworki z Miodem i Orzechami na Jogurcie Greckim Przepis na Faworki z Miodem i Orzechami na Jogurcie Greckim - Idealne na Tłusty Czwartek! Tłusty czwartek już niedługo, więc nie może zabraknąć przepisu na tę okazję.  Z racji tego iż mieszkam w Grecji i tutejsza kuchnia jest mi bliska sercu, a przepisów na klasyczne polskie faworki z cukrem pudrem jest mnóstwo w sieci, to postanowiłam zrobić dla Was niezwykłe   faworki w stylu greckim .  Uszczypnęłam trochę z polskiej kuchni, uszczypnęłam troch... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu RITA food channel

Warto przeczytać

15 najlepszych przepisów na Tłusty Czwartek

Według chrześcijańskiego kalendarza jest to ostatni czwartek przed wielkim postem, znany również pod inną nazwą „zepsuty czwartek”.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.