Imprezowa sałatka z kurczakiem i makaronem

Imprezowa sałatka z kurczakiem i makaronem

Przepis na : sałatka

Jeśli macie już za sobą okres życia studenckiego lub porzuciliście złe nawyki żywieniowe i z żalem serca przestaliście kupować chińskie zupki, to mamy dla Was świetny sposób na to, jak przywrócić je do jadłospisu (może nie codziennego) w całkiem odmienionej, zdrowszej, wersji. Polecamy podawać „odleżaną” przez całą noc w lodówce. Na zdjęciu wersja uboższa o kapustę. Składniki na ok. 8 porcji: 2 zupki chińskie „curry” lub „złoty kurczak” 2 piersi z kurczaka 1/2-3/4 dużej kapu...

Czytaj dalej na blogu Pyszny Duet

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Autor

Pyszny DuetPyszny Duet

Początki naszej przyjaźni sięgają pierwszego roku studiów. Jednak ostatecznie wylądowałyśmy na innych uczelniach, ale mimo to nasze drogi się nie rozeszły. Mamy wiele wspólnych zainteresowań, ale naszą główną pasją jest eksperymentowanie w kuchni. Każda z nas ma jednak przypisaną rolę, przy prowadzeniu tego bloga. Jedna z nas zajmuje się stroną techniczną, wizualną i redaktorską, a druga jest umysłem logistycznym i twórczym. Spotykamy się raz w tygodniu, aby przyrządzić pyszności dla Was. Jednak zdarzają się sytuacje, kiedy gotujemy w pojedynkę. Mamy nadzieję, że bez względu na to czy gotujemy razem, czy osobno, to i tak zadowolimy Wasze podniebienia.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, kapustą, ogórki, gyros, makaron, makarony, ogórki konserwowe, kapusta pekińska, pierś z kurczaka, pierś, curry, pierś kurczaka, piersi, sałatka z zupek chińskich, sałatka z zupką chińską, kurczak po chińsku, impreza, sałatka z kurczakiem, sałatki, sałatka, kurczak z makaronem, kurczak curry, kurczak z warzywami, czerwona kapusta, ogórki w curry, ogórki curry, makaron po chińsku, sałatka z kapusty pekińskiej, ogórki w zalewie curry, sałatka z majonezem

Inne przepisy z Pyszny Duet

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.