Ciasto 3 BIT bez pieczenia z masą krówkową

Ciasto 3 BIT bez pieczenia z masą krówkową

Ciasto 3 BIT bez pieczenia z masą krówkową

Ciasto które kochają wszystkie łakomczuchy, a nie nawidzą osoby będące na diecie. Ciężko spocząć na 1 kawałku, jest tak smaczne że wciąga bez reszty. W dodatku do przygotowania ciasta nie potrzebujesz piekarnika, więc to kolejny atut przepisu. {"@context":"https:\/\/schema.org","@type":"Recipe","name":"Ciasto 3 BIT bez pieczenia z kajmakiem i \u015bmietan\u0105","image":["https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/09\/ciasto.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/09\/ciasto-500x500.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/09\/ciasto-500x375.jpg","https:\/\/prostepesto.pl\/wp-content\/uploads\/2020\/09\/ciasto-480x270.jpg"],"description":"3 Bit bez piecz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ProstePesto.pl

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.