Owsianka z twarogiem i owocami na zimno

Owsianka z twarogiem i owocami na zimno

Owsianka z twarogiem i owocami na zimno

Dziś przygotowaliśmy dla Was coś innego – słodko-kwaśną, pożywną owsiankę bez gotowania, idealną nie tylko dla osób trenujących i dbających o linię. Taka owsianka musi być przygotowana dzień wcześniej, ale odwdzięczy nam się czterema pożywnymi i pysznymi posiłkami. Do dzieła! Lista zakupów (4 porcje) 1 kostka twarogu półtłustego 2 szklanki płatków owsianych górskich 350 ml mleka 300 g mrożonych owoców (u mnie – jagody) 1 jogurt naturalny (150 g) 2 łyżki nasion chia 1 łyżka miodu Na dno dowolnego większego naczy... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste-przepisy.pl

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.