Bigos z dynią

Bigos z dynią

Bigos z dynią

Składniki : mała główka białej kapusty ok. 40- 50 dag ok. 30 dag pokrojonej dyni ( u mnie piżmowa) spora garść suszonej żurawiny sól, olej Przygotowanie : Kapustę poszatkować i wrzucić do garnka na olej, dodać ok.  1/4 szklanki wody, przykryć garnek pokrywką i gotować ok. 15 min.Po tym czasie dodać pokrojoną w dość drobną kostkę dynię, wymieszać Gdy składniki będą miękkie, ale nie rozlecą się dodać wymoczoną w wodzie suszoną żurawinę i sól do smaku, wymieszać i chwilę razem zagotować. Pomysł na ten niecodz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste Potrawy

Autor

Proste PotrawyProste Potrawy

Już w dzieciństwie mieszałam mamie w garnkach :) Bywało zabawnie. Mama posoliła zupę, ja też. Później kiedy potrafiłam już pomagać w gotowaniu, to zapał jakby mi przeszedł... Ale po założeniu rodziny, gotowanie stało się codzienną koniecznością.
I od tego czasu zaczęła się moja przygoda z "pitraszeniem". Były kulinarne wzloty i upadki.Nie wszystko się od razu udawało :( Przez te lata nazbierało się przepisów i porad kulinarnych , które ułatwiały mi odnaleźć swój smak. Te, które sprawdziły się w codziennym gotowaniu zamieszczam na blogu. W ten sposób wszyscy Ci, którzy lubią gotować proste , a zarazem łatwe w przyrządzaniu potrawy znajdą coś dla siebie. Przepisów stopniowo będzie przybywać, więc proszę często tu zaglądać.
Powodzenia
Urszula

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kapustą, bigos, przystawki

Inne przepisy z Proste Potrawy

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.