Kokosowe curry z kurczakiem i orzechami

Kokosowe curry z kurczakiem i orzechami

Kokosowe curry z kurczakiem i orzechami

Szybkie kokosowe curry z kurczakiem i orzechami nerkowca podkręcone imbirem, czosnkiem i ziarnami gorczycy. Tym razem nasze kokosowe curry z kurczakiem ma swoje źródło inspiracji w hinduskim oleju aromatyzowanym przyprawami – taki olej nazywa się tarka – w różnych regionach Indii spotkać go można pod nazwą vagarne , oggarane , chaunk , tadka albo baghaar. Żeby przygotować taki olej – podsmaża się przyprawy na gorącym oleju, a następnie dodaje do potraw – zmieniają się jedynie przyprawy... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Pociąg Do Kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Autor

PociagDoKuchniPociagDoKuchni

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

curry, kokosowe, kurczak, imbir, kurczak curry, szpinak, ryż, pasty, pasta, pierś kurczaka, pierś z kurczaka, piersi, udka , sosy, polędwiczka, polędwiczki, pierś, kapustą, mięso, udka z kurczaka, zakąski, dania obiadowe, przekąski, przekąska, kurczak z ryżem, sos do kurczaka, dania mięsne, czerwona kapusta, potrawy z kurczaka, dania z kurczakiem

Inne przepisy z Pociąg Do Kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.