KOTLETY BURACZANE

KOTLETY BURACZANE

KOTLETY BURACZANE

I oto one, powstały  z miłości ... do jedzenia. Tradycyjne mielone śmiało mogą iść na wojnę z moimi buraczanymi kotletami. Przekonałam się na własnej skórze, że dodając do swoich posiłków buraczka czerwonego mam mniejszą potrzeba spożywania słodyczy. Ponadto  to  okrągłe cudo jest skarbnicą witamin, wzmacnia naszą odporność, obniża ciśnienie, wzmacnia układ krwionośny, zawiera dużo żelaza więc skutecznie walczy z anemią. Ostatnio również doczytałam, że buraki są tarczą ochronną dla wątroby, mają ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu pieprzny smaczek

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Autor

PIEPRZNY SMACZEKPIEPRZNY SMACZEK

Artystka :-)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mielone, buraczki, tarta, buraki, kotlety, kotlet, bułki, mięso, kuskus, obiad, przystawki, dieta, kotlety mielone, mięso mielone, bez pieczenia

Inne przepisy z pieprzny smaczek

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.