Brownie AIP – ciasto czekoladowe bez alergenów

Brownie AIP – ciasto czekoladowe bez alergenów

Brownie AIP – ciasto czekoladowe bez alergenów

Wielu spośród nas – osoby z alergiami albo nadwrażliwościami pokarmowymi – tęskni za ciastem czekoladowym. Nawet ciasta bezglutenowe i bez nabiału zawierają jajka, kakao, orzechy i inne alergeny. Całe szczęście, że jest ciasto czekoladowe bez alergenów, dozwolone na protokole autoimmunologicznym ! Protokół autoimmunologiczny (z angielskiego AIP) to bardzo restrykcyjna wersja diety paleo , stosowana przy chorobach z autoagresją (np. Hashimoto ). Wyklucza on zboża, nabiał, jajka, orzechy, jakieko... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu PaleoSMAK

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Autor

Grzegorz

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

dieta, ciasto, ciasto czekoladowe, ciasta czekoladowe, bezglutenowe, ziemniaki, brownie czekoladowe, banan, kapustą, cukinia, dynia, bananowe, czekolada, kapusta kiszona, ciasto z orzechami, ciasto z bananami, ciasto z bananem, ciasto kokosowe, ciasto bananowe, ciasta bez pieczenia, ciasto bez pieczenia, bez pieczenia, ciasta z kremami, ciasto z kremem, krem czekoladowy, jajka na święta, pieczone ziemniaki, krem z dyni

Inne przepisy z PaleoSMAK

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.