TOP 10 CIAST Z BLOGA NA DZIEŃ DZIECKA I LATO!

TOP 10 CIAST Z BLOGA NA DZIEŃ DZIECKA I LATO!

TOP 10 CIAST Z BLOGA NA DZIEŃ DZIECKA I LATO!

Lata jeszcze nie widać niestety, bo pogoda raczej jesienna, ale wielkimi krokami zbliża się to ważne dla wszystkich chyba ( bo w każdym z nas cały czas jest trochę dziecka ) święto – DZIEŃ DZIECKA! Wiem z doświadczenia w zeszłym roku, że wiele z Was ( czy to w domach, czy szkołach, czy we własnych ogrodach ) szykuje różne przyjęcia niespodzianki dla tych najmłodszych! I dobrze! Korzystajmy z tego święta najdłużej jak możemy! Pewnie nie jednemu marzy się taka imprezka na gołym powietrzu w upalny dzień!... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ostra na Słodko

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Czego jeszcze nie wiesz o truskawkach, ciekawostki, kalorie i przepisy!

Znana wszystkim truskawka, a właściwie poziomka truskawka, to uzyskany ponad 300 lat temu na dworze francuskim mieszaniec dwóch gatunków poziomki.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.