KETO BURRITO (keto, LCHF, paleo, bez glutenu, jajek i laktozy)

KETO BURRITO (keto, LCHF, paleo, bez glutenu, jajek i laktozy)

KETO BURRITO (keto, LCHF, paleo, bez glutenu, jajek i laktozy)

Przepis na : obiad

Keto burrito to placek tortilli w wersji low carb z mięsno-warzywnym farszem w środku. W ten sposób otrzymujemy niskowęglowodanowy zamiennik dania, które jest sztandarową potrawą kuchni meksykańskiej, ale pojawia się też w USA i innych krajach różniąc się głównie wielkością i farszem. Wystarczy zatem przygotować odpowiednią tortillę LCHF a w nadzieniu pominąć fasolę oraz kukurydzę, która znajduje się w tradycyjnej wersji meksykańskiej by cieszyć się tym pysznym daniem. Składniki na 1 średniej wielkości keto b... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

tortilla, mielone, placki, burrito, mięso, ciasto, mięso mielone, kuchnia meksykańska, dieta, bezglutenowe, fast food, fit, babki, karkówka, wołowina, dipy, awokado, obiad, przekąski, mak, ciasta z masa, ciasto kruche, przepisy na kruche ciasto, placek z serem, ciasto kokosowe, karkówka w cebuli, jajka z farszem, dania bez mięsa, mięsa pieczone, ciasta bez pieczenia

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.