CUKINIA FASZEROWANA MIĘSEM MIELONYM (keto, LCHF, bez glutenu)

CUKINIA FASZEROWANA MIĘSEM MIELONYM (keto, LCHF, bez glutenu)

CUKINIA FASZEROWANA MIĘSEM MIELONYM (keto, LCHF, bez glutenu)

Przepis na : obiad

Cukinia faszerowana mięsem mielonym to pomysł na szybki i bardzo prosty w przygotowaniu obiad. W naszym domu gości dość często gdy tylko zaczyna się sezon na cukinię. Aromatyczny sos mięsno-warzywny, pyszna cukinia i zapieczony ser… po prostu pyszne! Jeśli lubicie takie potrawy to polecam też mój przepis na faszerowaną paprykę . Składniki – cukinia faszerowana mięsem mielonym: 2 średnie cukinie – każda po ok 500 g (po wydrążeniu ok 350 g) 500 g mięsa mielonego (200 g łopatki i 300 g karkówki) 60 ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mielone, cukinia, mięso, mięso mielone, cukinia faszerowana, dieta, obiad, papryka faszerowana, karkówka, fit, sosy, szybki obiad, bez pieczenia, karkówka pieczona, pieczona karkówka

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.