Wigilijny śledzik po kaszubsku

Wigilijny śledzik po kaszubsku

Wigilijny śledzik po kaszubsku

Przepis na : śniadanie

5/5 - (31 votes) Wigilijny śledzik po kaszubsku Wigilijny śledzik to pyszności nieziemskie i dlatego też zdjęcie jest jakie jest Bo zanim się porządnie przymierzyłam i coś upiększyłam, śledziki zniknęły w paszczach zgłodniałych chłopaków.. I tyle je widziano Stwierdziłam jednak ,że są tak pyszne że podzielę się przepisem nawet za cenę oszpecenia bloga tym mało fartownym foto.. Cóż gorsze zdjęcia i ujęcia tu już bywały. Ja gotuje, fotografuję nędznie ale cóż… nie wszystko człek potrafi Polecam prosty i pysz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ogrodnik w podróży

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.