Pieczony kurczak z kremowym sosem ,cebulowo czosnkowym

Pieczony kurczak z kremowym sosem ,cebulowo czosnkowym

Pieczony kurczak z kremowym sosem ,cebulowo czosnkowym

Przepis na : obiad

Pieczony kurczak z kremowym sosem , cebulowo czosnkowym Pieczony kurczak , to chyba jedno z dań które mojej rodzince nigdy się nie znudzi . Zdecydowany faworyt szczególnie serwowany z sosem cebulowo czosnkowym . Kremowym i bardzo aromatycznym..No i oczywiście makaron .. Genialny obiad , a do tego prosty w wykonaniu , w zasadzie poza makaronem wszystko piecze się razem . Takie rozwiązania oszczędzają nam czas , gdyż jest mniej garów do upychania w zmywarce Polecam , a już w szczególności jeśli macie tak jak ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ogrodnik w podróży

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Jak zrobić sos holenderski

Wiele osób zapewne słyszało o tym sosie i zastanawiało się, jak się go robi, z czego on jest i z czym się go podaje.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.