Sałata z kaszą jaglaną, papryką, jajkiem i fetą

Sałata z kaszą jaglaną, papryką, jajkiem i fetą

Sałata z kaszą jaglaną, papryką, jajkiem i fetą

Przepis na : sałatka

Sałata z kaszą jaglaną, papryką, jajkiem i fetą Propozycja na lekką sałatkę, tym razem okraszoną kaszą jaglaną. Kiedy robi się cieplej, mogłabym ją jeść codziennie, zmieniając tylko dodatki! Jest tak szybka w przygotowaniu (część składników można np. pokroić i przygotować wieczorem), że można się nią cieszyć nie tylko w weekendowe poranki, ale także zaserwować jako śniadanie w ciągu tygodnia. Równie dobrze można zapakować ją na drugie śniadanie do pracy! Sałata z kaszą jaglaną, papryką, jajkiem i fetą - przep... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Qulinaria

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

MojeQulinariaMojeQulinaria

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

feta, kasza jaglana, kasza, jajko, papryka, sałata, ser feta, mielone, śniadania, lekkie sałatki, do pracy, lekka, drugie śniadanie w pracy, sałatki, sałatka, szybkie sałatki, sałatka z papryki, salatka z jajkiem, sałatka z fetą, smaczna sałatka, smaczna sałatka, szybkie śniadanie, szybka sałatka na śniadanie, szybka sałatka, sałatki do pracy, sałatka do pracy, salatka z serem

Inne przepisy z Moje Qulinaria

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.
Malwinka, 26 kwietnia 2014 13:29:18

Smacznie i zdrowo, lubię takie lekkie sałaty :)

paula, 26 kwietnia 2014 13:32:43

Zapraszam do przejrzenia innych propozycji!