Zupa z pieczonego kalafiora i jarmużu

Zupa z pieczonego kalafiora i jarmużu

Zupa z pieczonego kalafiora i jarmużu

Przepis na zupę znalazłam na blogu Małgosi, która promuje dietę LCHF czyli Low Carb High Fat. Jest to dieta niskowęglowodanowa ale wysokotłuszczowa zwana też keto. Podobają mi się przepisy z jej bloga i czasami z nich korzystam. Zupa z tego przepisu jest przepyszna więc polecam z czystym sercem. Zupa z kalafiora keto, zwana złotą zupą. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.