Pikantna zupa z karkówki - Yukhe Chang

Pikantna zupa z karkówki - Yukhe Chang

Pikantna zupa z karkówki - Yukhe Chang

Co mogę powiedzieć o tej zupie? jest przepyszna i bardzo prosta w wykonaniu. Jest to zupa koreańska a przepis na nią zaczerpnęłam z mojej ulubionej książki "Korea. Nie tylko kimchi" . W kuchni koreańskie dania są proste, aromatyczne i pyszne. Pikantność tej zupy wyregulujcie sobie sami, my lubimy pikantne to dajemy tyle ile w przepisie a i tak nie jest ostra. Ale tutaj tak jak napisałam, zależy to od Was. Ja ze swojej strony polecam gorąco i napisze że warto spróbować. Pikantna zupa z karkówki - Yukh... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.