Kurczak w daktylach

Kurczak w daktylach

Kurczak w daktylach

Jest to przepis kuchni Izraela wg podróżnika Michała Cessanisa. Kurczak tak podany jest idealny, ma delikatne, lekko słodkawe mięso, nabrzmiałe od smaku daktyle, pyszności. Od razu napiszę, że choć na zdjęciach daktyle wyglądają na wręcz spalone, takimi nie są, właśnie są nabrzmiałe od soków i pyszności a przy pieczeniu ciemnieją. Polecam gorąco z ryżem lub z bagietką. Kurczak z daktylami. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.