Kimchi z brukselki

Kimchi z brukselki

Kimchi z brukselki

Robiłam już kimchi prawie ze wszystkiego bo odkąd stałam się posiadaczką książki o kuchni koreańskiej wykorzystuję wszystkie przepisy z jej wnętrza bo są one bardzo zdrowe, pyszne i warto je wykorzystać. Książka jet skarbnicą przepisów które można zrobić w naszej polskiej kuchni i należy je zrobić. Przepis na kimchi z brukselki znalazłam jednak na blogu Szymona FiK, zrobiłam i tak mi posmakowało że robię często. Można je zajadać samo, jako dodatek do sałatek czy zup, jest znakomite i bardzo zdrowe. Kimchi z bruk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.