Domowy ocet z ciemnych winogron

Domowy ocet z ciemnych winogron

Robicie domowe octy? ja pierwszy raz zrobiłam niejako z przypadku. Nastawiłam wino i dałam za mało cukru i tak oto swój pierwszy domowy ocet wypiłam na zdrowie. Teraz mam pełną szafkę różnych octów które używam do sałatek, zup, sosów a te domowe nadają potrawom niepowtarzalnego smaku i są bardzo zdrowe. Dziś ocet z ciemnych ogrodowych winogron. Co roku na działkach przyjaciół, znajomych obradza a ja zawsze dostane wiadereczko do przerobienia. Czas na ocet. Ocet z ciemnych winogron. CZYTAJ DALEJ ...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta na zaparcia

Ograniczenie niektórych produktów pozwoli zwalczyć zaparcia osobom na to podatnym. Trzeba zmienić trochę dotychczasowe zasady żywieniowe, by wspomóc pracę jelit.

Czytaj dalej...

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.