Sałatki do pracy

Sałatki do pracy

Sałatki do pracy

Przepis na : obiad

Jestem ciekawa, co najczęściej zabieracie do jedzenia do pracy? Dzisiaj pierwsza odsłona-sałatki do pracy. W kolejnych dniach będą propozycje na napoje, obiady i inne pyszności! Sezonowe, pyszne, kolorowe! Każdego dnia możecie przygotować inną. Sałatki do pracy polecane przeze mnie, posmakują wszystkim, a znajomi będą prosili o przepis! Którą sałatkę przygotujecie jako pierwszą do pracy? Mój faworyt to  Sałatka z zielonymi szparagami, z szynką szwarcwaldzką, mozzarellą i parmezanem . Sałatka z buraczków z ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moja smaczna kuchnia

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Autor

anetaklimeckaanetaklimecka

Mistrzyni kuchni 2010 w dwutygodniku "Przyjaciółka" blogerka kulinarna, miłośniczka wszystkiego co włoskie, a zwłaszcza jedzenia!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatki, sałatka, kasza, salatka ziemniaczana, szparagi, szynka, buraczki, sałatki do pracy, sałatka do pracy, obiad, surówka, sałatka z kurczakiem, sałatka cezara, śniadania, kapustą, szpinak, kurczak, feta, majonez, rukola, kasza jaglana, fasola, kuskus, sałatka z majonezem, sałatka z kaszą kuskus, sałatka z szynką, sałatka z fetą, sałatka z rukolą, sałatka z marchewki, sałatka do obiadu

Inne przepisy z Moja smaczna kuchnia

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.