Spaghetti z cukinii z krewetkami w szynce parmeńskiej (Paleo, Keto, LowCarb)

Spaghetti z cukinii z krewetkami w szynce parmeńskiej (Paleo, Keto, LowCarb)

Spaghetti z cukinii z krewetkami w szynce parmeńskiej (Paleo, Keto, LowCarb)

Spaghetti z cukinii z krewetkami w szynce Dzisiaj mam dla Was coś wyjątkowego! To znaczy wyjątkowy przepis. Na wstępie od razu ostrzegam, że to danie jest z kategorii tych, co to robi się raz i potem cały czas chce się do niego wracać… Jak na spaghetti z cukinii z krewetkami w szynce parmeńskiej przystało. Żeby nie było, że nie poinformowałam o ryzyku i przeze mnie wpadliście w szpony nałogu…! Co by tu zjeść na kolację…? Czyli dzisiaj jemy ekskluzywne owoce morza. Niewykluczone, że niedługo staną się j... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

12 pysznych przekąsek na sylwestra

Najpyszniejsze przekąski na sylwestra, wybrane pod względem liczby przekierowań na przepis docelowy.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

krewetki, cukinia, szynka, spaghetti, owoce morza, dieta, kolacja, przekąski, przekąska, makaron, makarony, awokado, szynka gotowana, dania z makaronem

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.