Pesto z bazylii (Keto, Paleo, LowCarb, bez nabiału)

Pesto z bazylii (Keto, Paleo, LowCarb, bez nabiału)

Pesto z bazylii (Keto, Paleo, LowCarb, bez nabiału)

Zielone pesto z bazylii Najwyższa pora na pesto z bazylii Obiecywałam, obiecywałam i wreszcie nadszedł ten moment, kiedy się wywiązuję z obietnicy. Zielone pesto z bazylii to jeden z moich ulubionych sosów. Pasuje niemalże do wszystkiego. Ostatnio miało okazję wystąpić na blogu prawie dwukrotnie pod rząd, chociaż nie jako pierwszoplanowy bohater. Raz jako dodatek do keto placków z cukinii , a drugi raz stanowiło towarzystwo keto kopytek dyniowych . W obu przypadkach sprawdziło się wyśmienicie. A zapewniam, że na ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sosy, dieta, sałatki, sałatka, kopytka, cukinia, słonecznik, placki, placki z cukinii

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.