Keto tarta Egg nog (Paleo, LowCarb)

Keto tarta Egg nog (Paleo, LowCarb)

Keto tarta Egg nog (Paleo, LowCarb)

Świąteczna keto tarta egg nog Pomyłka źródłem świątecznych pyszności Długo się zastanawiałam jakie keto ciasto upiec na tegoroczne Święta … Pomysłów było aż za dużo. No niby od przybytku głowa nie boli. Jednak efekt był taki, że z tego szerokiego wachlarza potencjalnych przepisów nie byłam w stanie zdecydować się na jeden konkretny… Na ostatniej prostej w procesie decyzyjnym padło na tartę kasztanową. Na drugim miejscu uplasowała się tarta z nadzieniem Egg nog. No ale zwycięzcy biorą wszystko, więc decyzja zapadł... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

15 najlepszych likierów na Święta i nie tylko!

Likiery, ach likiery! Słodkie trunki, których wręcz nie da się nie lubić. Kiedyś najpopularniejszym likierem był ajerkoniak, lecz w obecnych czasach wyobraźnia ludzka nie zna granic i powstaje wiele nowych likierów.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

tarta, ciasto, likier, dieta, ciasto kokosowe, przepisy na kruche ciasto, deser, desery, do pracy, krem, piernik, boże narodzenie, drugie danie, ciasto z masa, ciasto z białek , ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, bez pieczenia

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.