Keto lodowy milkshake borówkowy (Paleo, LowCarb, Wege, Vegan, AIP)

Keto lodowy milkshake borówkowy (Paleo, LowCarb, Wege, Vegan, AIP)

Keto lodowy milkshake borówkowy (Paleo, LowCarb, Wege, Vegan, AIP)

Przepis na : śniadanie

Letnie keto śniadanie w 5 minut? Odpowiedzią jest ten oto keto lodowy milkshake borówkowy - pyszny, owocowy, idealny na upalne dni! Konsystencję nadaje mu sekretny składnik... Koniecznie sprawdźcie jaki! :D Artykuł Keto lodowy milkshake borówkowy (Paleo, LowCarb, Wege, Vegan, AIP) pochodzi z serwisu Dieta ketogeniczna, Paleo i LowCarb - sposób na zdrowie . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Dieta south beach – dieta podczas, której możesz jeść deser!

Dieta ta nie polega na zbytecznym głodzeniu się. Osoby na tej diecie mogą jeść nawet desery a zbędne kilogramy i tak lecą w dół.

Czytaj dalej...

Magiczne substancje spalające tłuszcz

Jeżeli masz dodatkowe kilogramy w postaci tkanki tłuszczowej i ćwiczysz, a nie możesz ich spalić to może coś jest nie tak w diecie.

Czytaj dalej...

Autor

moderncavegirl.plmoderncavegirl.pl

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia. Aby dbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz urodę stosuję dietę Paleo w wersji ketogenicznej oraz naturalne sposoby pielęgnacji. Ponoć moje przepisy bywają użyteczne, więc chętnie dzielę się nimi ze światem. Zapraszam do zapoznania się z nimi!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

smoothie, kalafior

Inne przepisy z Modern Cave Girl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.